Weekend we dwoje w górach

Pary mają często ochotę, aby udać się na jakiś wspólny wyjazd. Jednakże w ciągu roku, poza sezonem wakacyjnym, nieco trudniej o wzięcie urlopu. Od czego jednak są weekendy? Biorąc dzień wolny w piątek lub w poniedziałek, można stworzyć sobie niezłą przestrzeń do tego, aby razem spędzić czas – poza miastem, a może w ogóle poza bliską okolicą.

Warto w takich sytuacjach udać się na weekend we dwoje w góry, które mają naprawdę sporo do zaoferowania. Widać to również na przykładzie Pienin, które z każdym rokiem zyskują kolejnych entuzjastów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ tereny są piękne.

Pienińskie tereny – idealne na wspólny wypad Jeśli więc para chce spędzić razem weekend w górskim otoczeniu, skorzystanie z uroków Pienin rysuje się jako naprawdę ciekawy pomysł. Za pośrednictwem stron rezerwacyjnych lub odpowiednich aplikacji uda się bez trudu znaleźć wolny pokój – komfortowo urządzony, w dobrej cenie i z sensowną lokalizacją. Bardzo dużo ma do zaproponowania Szczawnica, którą można śmiało potraktować jako bazę wypadową.

Jak dotąd walory Pienin doceniło wielu. Warto dołączyć do nich jak najszybciej!.

Zofia
W wolnych chwilach jeździ na rowerze. Kilka razy w miesiącu po pracy chodzi na siłownię oraz na jogę i pilates.