Nocleg w górach pod gwiazdami

Góry są piękne. Te polskie są nam szczególnie bliskie i co ważne, nie ma żadnych powodów, aby wstydzić się ich przed resztą świata.

Zresztą należy zaznaczyć, że praktycznie cały rok w polskich kurortach górskich pojawia się wielu gości zagranicznych. Zachwyca ich polska przyroda, wspaniała góralska kuchnia regionalna, doskonała atmosfera i ludzka serdeczność.

Wiele rzeczy, których sami zbyt często nie zauważamy i nie doceniamy. W górach można wspaniale spędzić czas, ciesząc się przy tym cudowną przyrodą.

Niektórych pociąga chociażby nocleg pod gwiazdami. Noclegi w namiocie w zasięgu ręki. Poza hotelami i pensjonatami można znaleźć miejsca, w których da się legalnie i bezpiecznie rozbić namiot.

Otwiera to doskonałe perspektywy przed każdym, kto chce się cieszyć udanym pobytem na łonie natury, a przecież entuzjastów campingów i biwakowania w Polsce nie brakuje. Warto wobec tego zdecydować się na takie rozwiązanie.

Pieniny nadają się do tego idealnie, albowiem dysponują znakomitym zapleczem przygotowanym na gości lubiących noclegi w plenerze. Warto wobec tego przyjrzeć się ofertom i wybrać adekwatne miejsce.

Zofia
W wolnych chwilach jeździ na rowerze. Kilka razy w miesiącu po pracy chodzi na siłownię oraz na jogę i pilates.