Hotelowy konsjerż – co to za usługa?

Wybierając się na wakacje chcemy mieć pewność, że uda nam się odpocząć, że ktoś inny będzie się za nas martwił tym, aby dostarczyć nam to wszystko, co jest nam niezbędne do odpowiedniego wypoczynku. Dlatego też, coraz częściej w hotelu swoje usługi oferuje nam konsjerż.

Czym się zajmuje?

Zastanawiamy się, czym się zajmuje osoba zatrudniona na tym stanowisku? Będzie ona odpowiedzialna za organizowanie różnych spraw dla gości, które zostaną jej zlecone.

To właśnie do konsjerża powinniśmy się zgłosić, jeśli chcemy zdobyć bilety do teatru, albo zarezerwować stolik w najlepszej restauracji lub poznać lokalne atrakcje. Wystarczy tylko, że powiemy mu czego chcemy, a on to za nas zorganizuje. Dzięki czemu my sami nie będziemy musieli się tym martwić.

To naprawdę ważny człowiek

Wbrew pozorom konsjerż jest bardzo ważnym człowiekiem w hotelu. To właśnie on jest odpowiedzialny za zaspokajanie potrzeb gości, a co się z tym wiąże, to w znacznej mierze od niego, będzie zależało ich zadowolenie. Warto zobaczyć czy w hotelu, który wybraliśmy na swój pobyt w górach jest konsjerż.

Jeśli tak, to możemy być pewni, że będziemy mogli mu powierzyć zorganizowanie wielu spraw, a on się z tego wywiąże perfekcyjnie.

Zofia
W wolnych chwilach jeździ na rowerze. Kilka razy w miesiącu po pracy chodzi na siłownię oraz na jogę i pilates.